Strony1

czwartek, 29 listopada 2018

Sesja zdjęciowa #93

Pozowała Klaudia Traczyńska
Cześć!
       Sesje jesienne rzadko mi się udają. Zawsze czekam na kolorowe liście, aż w końcu jest deszcz, zimno, w ogóle nieprzyjemnie i nic z tego nie wychodzi. W tym roku mieliśmy jednak piękną jesień. Tutaj mamy przykład ślicznych, ciepłych, uśmiechniętych fotek w takim klimacie. Pozowała dla mnie Klaudia Traczyńska.
       To właśnie ta dziewczyna była poszkodowana prze nieszczęsną, jesienną pogodę. Na tę sesję umawiałyśmy się chyba już trzeci rok! W końcu się udało i wyszło cudnie! Zdjęcia w sumie bez szczególnego motywu. Chciałyśmy mieć po prostu śliczną Klaudię na tle ślicznej jesieni. Muszę podziękować za pomoc przy sesji mamie Klaudii i chłopakowi (który zresztą załapał się na kilku zdjęciach). 
       Szkoda, że taka kolorowa jesień trwa tak krótko. Dodatkowo szkoła i inne obowiązki jeszcze bardziej utrudniają organizację sesji w tym czasie. Teraz czekam na śnieg i jakieś zimowe sesje. A wy? Miłego oglądania!
 
 
 
 
 

 

  


2 komentarze:

  1. Ale piękne zdjęcia :D Częściej podobają mi się w sesjach czarno białe portrety, ale tutaj ta kolorystyka jest taka piękna, że oczu nie mogę oderwać *.* A to pierwsze zdjęcie - magia!
    Pozdrawiam
    Magymany.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń