Strony1

poniedziałek, 10 grudnia 2018

Sesja zdjęciowa #94

Pozowali Oliwia, Sandra i Mateusz Nowocień

Cześć!
       Tak jak mówiłam ostatnio - przenoszę się na zimę do studia. Dzisiaj mam do pokazania uroczą sesję rodzinną, wykonaną właśnie w studiu. Zdecydowaliśmy się na proste portrety na ciemnym tle i zdjęcia (jak ja to nazywam) pościelowe. Wszystko po to, żeby uchwycić na zdjęciach tą małą księżniczkę.
       Oliwia była bardzo grzeczną modelką. Prawie wcale nie płakała, a nawet zaszczyciła nas uśmiechem. Szczególnie zainteresowana była oczywiście tym dużym świecącym przedmiotem. Rodzice byli szczęśliwi i dumni z córeczki (co z resztą widać na fotkach).
       Sandra i Mateusz ubrani byli klasycznie - biała koszula i jeansy. Oliwia oprócz białych śpioszków miała kilka fajnych opasek i tiulową spódniczkę. Dodatkowo na kilku zdjęciach pojawia się jeden z moich wianków. Oderwałam jeden kwiatek i zrobiliśmy z niego kolejną opaskę, żeby dziewczyny do siebie pasowały. 
       Całą to sesję opisałabym w dwóch słowach -  MEGA UROCZO. Zapraszam na rodzinne sesje zdjęciowe, a w szczególności zapraszam takie maluszki. Zdjęcia to zawsze najlepsza pamiątka takich chwil!
 
 
 


 
 
 
 
 

 


2 komentarze:

 1. Zdjęcia cudowne :) A to pierwsze czarnobiałe jest mega ! Mina maluszka super ! :)

  Pozdrawiam,
  Łukasz

  ----
  www.lukaszknopfoto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze zawsze najlepsze ! :)

  OdpowiedzUsuń